Witamy na naszym portalu
Polski english deutsch
waluta:

Osobowe

Ciężarowe

Motocykle

AAA

Wyszukaj dealera

 
Nazwa dealera:
Marka:
wybierz markę...
Lokalizacja:
- wybierz -
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
Wybrałem, przejdź dalej
Miejscowość:
Wyszukaj w promieniu od mojej lokalizacji:
- wybierz -

Moja lokalizacja

Szukaj w promieniu

20 Km
50 Km
100 Km
200 Km
300 Km
400 Km
Wybrałem, przejdź dalej

Marimex Myślenice

Dane teleadresowe:
Marimex
ul. Sobieskiego 44
32-400 Myślenice

tel: +48 12 274 14 80
fax. +48 12 274 14 82

e-mail: salonmyslenice@
marimex.com.pl

Godziny otwarcia:
9:00-19:00 pn-pt
9:00-15:00 soboty
Powiązane linki:
Stona główna Marimex Opel
Strona główna Marimex Chevrolet

Info o dealerze:

Firma MARIMEX od ponad 12 lat związana jest z rynkiem motoryzacyjnym, i na przestrzeni tych lat solidnie zapracowała na miano placówki, na której można polegać. Stale rosnąca ilość sprzedawanych samochodów, zadowolenie klientów oraz nieustanna obecność w ścisłej czołówce polskich dealerów Opla - są tego największymi dowodami.

Głównym naszym atutem jest wszechstronna kompleksowość. Firmowi specjaliści służą fachową poradą i pomocą w każdej, najdrobniejszej sprawie związanej z zakupem samochodu. Oferta nasza obejmuje pełną gamę samochodów osobowych oraz jako jeden z dwóch dealerów w regionie samochodów ciężarowych.

Podczas jednej wizyty u nas możesz przesiąść się do nowego samochodu. W ciągu kilku minut ubezpieczysz nowy samochód, załatwisz atrakcyjny kredyt bez zbędnych, męczących wizyt w banku. Prowadzimy również salon samochodów używanych oraz komis, gdzie mogą Państwo zostawić swój samochód w rozliczeniu. Klientom, którzy chcą sprzedać samochód od ręki - płacimy gotówką.

Do Państwa dyspozycji posiadamy wszystkie modele samochodów demonstracyjnych. W każdej chwili możecie Państwo przekonać się o zaletach Samochodów marki OPEL podczas jazdy próbnej.

Przy naszych salonach sprzedaży i znajdujących się na ich terenie sklepów z częściami zamiennymi, akcesoriami i ogumieniem działa serwis oraz linia diagnostyczna . Wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, a co ważne składający się z przeszkolonych w GM Poland fachowców, jest w stanie dokonać każdej naprawy, znaleźć i usunąć każdą usterkę . Nie bez kozery pracownicy działu serwisowego wywalczyli miano SERWISU ROKU.

Aby w pełni sprostać Państwa wymaganiom - przy naszym nowoczesnym obiekcie w Krakowie, ul. Zakopiańska 560 -uruchomiliśmy punkt napraw powypadkowych (blacharnia, ekologiczna komora lakiernicza). Tutaj możesz szybko i bezgotówkowo zlikwidować każdą szkodę.

Naszą zasadą jest: frontem do klienta, dlatego wysoki poziom usług obowiązuje we wszystkich 3 naszych oddziałach. Dowodem na to jest fakt, iż spośród blisko 100 dealerów po raz drugi z rzędu zajęliśmy miejsce 3 na podium awansując do elitarnego grona "DEALER HONOUR CLUB" - nagrody przyznawanej przez GM Poland nie tylko za wyniki w sprzedaży samochodów i części ale także za wysoki poziom obsługi klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług 7 dni w tygodniu w przekonaniu, że będziecie Państwo zadowoleni.
W naszej ofercie są dostępne następujące marki:

Galeria zdjęć dealera /salonu:


Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka